Labyrint

Labyrint

Aug. 31, 2015
Vaše hodnocení: 0
0 0 hlasů

Řady a epizody

1Season 1 Aug. 31, 2015
2Season 2 Mar. 13, 2017
3Season 3 Sep. 03, 2018

Autor

Hrají

Jiří Langmajer isMichal Remeš
Michal Remeš
Lenka Vlasáková iskpt. Ester Fuchsová
kpt. Ester Fuchsová
Petr Stach isViktor Kostka
Viktor Kostka
Denisa Nesvačilová iskpt. Bára Vajštajnová
kpt. Bára Vajštajnová
Pavel Řezníček iskpt. Marek Doležal
kpt. Marek Doležal

Popis

Nález těla krajského politika Karase, kterého vrah zabil v duchu středověkých mučících praktik a tělo pečlivě naaranžoval v podivné scéně, rozpoutá policejní honbu za sadistickým pachatelem. Ten staví vyšetřovacímu týmu do cesty složitou sérii vražd, které svojí krutou obřadností otřásají místním regionem i samotnými kriminalisty.

Kořeny složitého případu sahají až k vraždě mladé dívky ze Slovenska, která zemřela podobně záhadným způsobem jako Karas. Případu se tak ujímá tým s dvojicí zdánlivě nesourodých vyšetřovatelů. Jsou jimi kriminalista Michal Remeš (Jiří Langmajer), negativně ovlivněný ne příliš stabilním soukromým životem, a Tamara Berkyová (Zuzana Kanócz), policistka z Bratislavy trpící absencí schopnosti komunikovat se svým okolím bez předpojatosti a předsudků.

Na konci sérií vražd, loupeží a naaranžovaných nehod najdou policisté cestu na konec „labyrintu“ a uvěří naději na dopadení pachatele. Důležitou pomocí je jim paradoxně také obraz Hieronyma Bosche Poslední soud, kterým se pachatel v provedení svých krutých činů nechává zjevně inspirovat.

Labyrint
Originální název Labyrint
TMDb hodnocení 6.5 2 hlasů
Premiéra Aug. 31, 2015
Poslední řada Oct. 15, 2018
Řady 3
Epizody 21
Average Duration 58 minutes

Napiš hodnocení